LED svítidla na schody - svítidla Dilight Bratislava

Turbínová 1, 83104 Bratislava

+421 905 613926
Přejít na obsah

LED svítidla na schody

LED svítidla na schody - elegance a bezpečnost

jsou určeny k montáži do stěny pro osvětlení schodů, díky své konstrukci pouze minimálně vyčnívají nad rovinu stěny. Svítidla se montují do standardních elektrikářských krabic nebo do vyřezaného otvoru. Mohou být namontovány i v dřevotřískové stěně tl. minimálně 12 mm.

Pokud hledáte moderní a funkční osvětlení schodů, které zaručí bezpečnost a zároveň dodá vašemu interiéru styl, pak jsou naše LED svítidla na schody ideální volbou pro osvětlení jakéhokoli typu schodiště.

Přímé nebo nepřímé světlo?

Nabízíme svítidla s přímým i nepřímým světlem. Svítidla s přímým světlem osvětlují schody přímo, čímž zajišťují maximální viditelnost. Svítidla s nepřímým světlem vytvářejí jemnou a tlumenou atmosféru, která je ideální pro noční použití.

Kulatý nebo hranatý tvar?

Vyberte si z naší široké nabídky svítidel v kulatém nebo hranatém tvaru. Kulatá svítidla působí elegantně a nadčasově, zatímco hranatá svítidla dodají vašemu interiéru moderní vzhled.

Povrchová úprava dle vašeho vkusu

Svítidla jsou dostupná v různých povrchových úpravách, jako je černá, bílá, broušený hliník, nerez broušený, nerez lesklý, patinovaná měď, patinovaná mosaz a dřevodekor. Díky tomu si můžete vybrat svítidla, která dokonale ladí s designem vašeho interiéru.

Jednoduchá montáž

Naše LED svítidla na schody se montují do běžných elektrikářských krabic, takže jejich montáž je rychlá a snadná. Napájení je bezpečným napětím.

Použité LED
Svítidla na schody jsou osazena buď špičkovými LED firmy Philips Lumileds, Osram, Cree nebo Nichia. Tyto LED v kombinaci s promyšlenou konstrukcí svítidla zajišťují mimořádně dlouhou životnost LED. Příkon jednoho svítidla je cca 1W.

Rozměry
Standardní rozměry svítidel jsou:

čtvercové 78 x 78 mm, výška nad stěnou 8 mm
kulaté průměr 78 mm, výška nad stěnou 8 mm

Jiné rozměry zvládáme také!LED svietidlá na schody

sú určené na montáž do steny na osvetlenie schodov, Vďaka svojej konštrukcii iba minimálne vyčnievajú nad rovinu steny. Svietidlá sa montujú do štandardných elektrikárskych krabíc, alebo do vyrezaného otvoru. Môžu byť namontované aj v drevotreiskovej stene hr. minimálne 12 mm.

Použité LED
Svietidlá na schody sú osadené buď špičkovými LED firmy Philips Lumileds, Osram, Cree alebo  Nichia. Tieto LED v kombinácii s premyslenou konštrukciou svietidla zabezpečujú mimoriadne dlhú životnosť LED. Príkon jedného svietidla je cca 1W.

Povrchové úpravy
Brúsený hliník, nerez brúsený, nerez lesklý, biela matná, čierna matná, patinovaná meď, patinovaná mosadz.
Difúzor je vyrobený z matovaného akrylátu.

Rozmery
Štandardné rozmery svietidiel sú:

štvorcové  78 x 78 mm, výška nad stenou 8 mm
okrúhle priemer 78 mm, výška nad stenou 8 mm

Sú možné aj iné rozmery a tvary.

Príklad realizácie osvetlenia s týmito svietidlami.
(c) Branislav Živica | aktualizováno 10.02.2024
obchodní podmínky a odstoupení
ochrana osobních udajů
cookies
Návrat na obsah