dřevěná svítidla - svítidla Dilight Bratislava

Turbínová 1, 83104 Bratislava

+421 905 613926
Přejít na obsah

dřevěná svítidla

Dřevěná svítidla - kousek přírody v interiéru

Hledáte originální a útulné osvětlení, které dodá vašemu interiéru jedinečný charakter? Dřevěná svítidla jsou perfektní volbou! Díky teplému a přirozenému vzhledu dřeva se stanou dominantou každé místnosti a navodí příjemnou atmosféru.

Široký výběr pro každou místnost
Nabízíme široký sortiment dřevěných svítidel, tedy svítidel, jejichž hlavním materiálem je dřevo. Jedná se hlavně o stropní, nástěnná stojící a stolní svítidla. Naleznete u nás svítidla v různých stylech, od moderních a minimalistických až po rustikální. Díky tomu si vyberete svítidlo, která se perfektně hodí do vašeho interiéru.

Kvalitní materiály a precizní zpracování
Naše dřevěná svítidla jsou vyrobena z kvalitních materiálů a s precizností, která zaručuje jejich dlouhou životnost. Používáme různé druhy dřeva, jako je dub, akát, buk. Každý druh dřeva má jedinečnou kresbu a barvu, která dodá svítidlu originální vzhled. Dřevo v případě potřeby namoříme do požadovaného odstínu, popřípadě jej pouze navoskujeme včelím voskem.

Často však dodáváme dřevěná svítidla bez jakékoli povrchové úpravy, tato svítidla si pak můžete upravit až doma. mořidlem, které jste již použili někde jinde v interiéru.

Naší specialitou je použití naplaveného dřeva z břehů Dunaje.

Dřevěná svítidla nejsou jen funkčním doplňkem, ale také krásným dekorativním prvkem, který zútulní váš domov.
Drevené svietidlá, lampy s drevom

Svietidlá s drevom, teda také, ktorých hlavným alebo výrazným konštrukčným prvkom je drevo, či už drevo z dosky alebo prírodné drevo, z naplavenín.
Nájdete tu stropné, nástenné, stolové a stojacie lampy.

Drevené časti svietidiel štandardne voskujeme, je možné aj morenie a lakovanie.(c) Branislav Živica | aktualizováno 10.02.2024
obchodní podmínky a odstoupení
ochrana osobních udajů
cookies
Návrat na obsah