světelné police - Svítidla Dilight - výroba, prodej

Přejít na obsah

světelné police

svítidla
Světelné police - rozměry
Světelné police do kuchyně jsou vyráběny od 20 do 200 cm, šířky od 16 do 25 cm (v obchodech běžně max. 120 x 20 cm). Tloušťka je 39 mm.
Světelná police nemá žádné viditelné šroubové spoje.
povrchové úpravy
Standardně eloxovaný hliník (tzv.matná stříbrná). Možný je ale také světlý nebo tmavý nerez, bílá matná, černá matná, nebo i dřevěný dizjan.

světelné zdroje
Standardně jsou světelné police dodávány s LED zdrojem světla, teplým nebo studeným. S LED je možné, aby světelná police s délkou jen 450 mm poskytla vynikající pracovní osvětlení, intenzitou na úrovni kancelářského osvětlení. Je to díky tomu, že nepoužíváme levné čínské LED pásky.
Je možné si zvolit dekorativní svícení, tehdy světlo z police svítí stejně směrem nahoru i dolů. Pak je možné zvolit pracovní svícení, tehdy cca 90% světla svítí směrem dolů, nad policí však není tma, protože zvyšná část světla se dostane nad polici.
V případě zájmu je možné dodat police i se zářivkami.

zapínání
Standardně je světelná police bez vypínače, t.j. vypínač musí být na zdi. Je možnost dodat polici se zabudovaným vypínačem, jehož umístění na polici si můžete zvolit. Rovněž je možné zabudovat dotykový vypínač.

osazení skly
Používáme speciální akrylátové sklo s matovaným povrchem, pro laika na pohled těžko rozeznatelné od pískovaného skla.

Jiná svítidla na osvětlení pracovní plochy:
aktualizováno 28.7.2021
Návrat na obsah